app-screens-perspective

 

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE Z TWOJEGO REGIONU LUB NAWIĄZAĆ KONTAKT Z URZĘDEM ?

MAMY DLA CIEBIE DOBRĄ WIADOMOŚĆ – SYSTEM RSINFO JEST DLA CIEBIE BEZPŁATNY !

 

 


RSInfo to nic innego jak najnowsze informacje z okolicy w Twoim telefonie lub smartfonie/tablecie. System jest bezpłatny, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością.  Powiadomienia nadawane przez samorząd wysyłane są natychmiast dzięki czemu już nigdy nie zapomnisz o wystawieniu odpadów, lub o terminie długo oczekiwanej imprezy. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swoim smartfonie lub tablecie, zaakceptujesz regulamin i wybierzesz interesujące Cie kategorie. Komunikaty które nadaje samorząd lub podobna jednostka w Twojej okolicy będą wyświetlane na ekranie natychmiast. Jeżeli nie posiadasz smartfona, lub tabletu możesz wysłać odpowiedni kod SMS na numer 4628 aby otrzymywać darmowe komunikaty SMS. Więcej informacji znajdziesz w dziale Rejestracja.

 

Dodatkowo możesz:

  • Wysyłać zgłoszenia z załączonym zdjęciem, opisem, danymi kontaktowymi oraz współrzędnym GPS,
  • chat-ować z urzędem,
  • otrzymywać powiadomienia z systemu RSO (ogólnopolskie ostrzeżenia nadawane przez Centrum Zarządzania Kryzysowego),

 

Aplikacja RSINFO

Screenshot_2016-06-08-17-21-07   Screenshot_2016-06-08-17-19-48   Screenshot_2016-06-08-17-17-27   Screenshot_2016-06-08-17-17-31   Screenshot_2016-06-08-17-17-41   

 

 

 

Aplikacja jest łatwa w użyciu, posiada doadtkowe instrukcje wyświetlane przy pierwszym uruchomieniu.Wiadomości mogą zawierać załączniki takie jak film, obraz, pliki pdf. Dostępna jest na platformy Android oraz iOS. 

button-app-store      button-google-play

Instalacja aplikacji mobilnej RSInfo jest zupełnie darmowa. Dokładne instrukcje które pomogą szybko dołączyć i być gotowym do odbioru powiadomień zawarte są w dziale Rejestracja. Jeżeli Twojej miejscowości nie ma w naszym systemie napisz do nas wiadomość na kontakt@rsinfo.pl.  Jeżeli chcesz przestać otrzymywać powiadomienia SMS wystarczy, że wyślesz sms o treści RSINFO.WYR na numer 4628  Jeżeli nie chcesz dalej otrzymywać powiadomień multimedialnych zwyczajnie odinstaluj aplikację.